úterý 19. října 2010

Zrušili jsme monopol - nový distributor Mobile Speaku přichází

POZOR POZOR!!! Na český a slovenský trh s ozvučenými mobilními telefony vstupuje nový hráč!!
Včera se společnost Adaptech s.r.o. stala oficiálním distributorem softwaru španělské firmy "Code Factory a to jak pro Český tak Slovenský trh!!!
Od této chvíle vám nabízíme program Mobile Speak ve verzi Gold, která v sobě zahrnuje licence na Mobile Speak, Mobile Magnifier, Mobile Color Recognizer a Mobile Daisy Player, za koncovou cenu 6290 Kč včetně 20% DPH.
Velmi brzy se však dočkáte i levnějšího upgradu Mobile Speaku ze starších verzí na aktuální v4.5 a dalších produktů od Code Factory, a to nejen pro Symbian.
Veškerý software můžete mít vázán jak na své telefonní číslo, tak na číslo svého přístroje. Záleží jen na vašem přání.
O práci s tímto segmentem spojenou se budu za společnost Adaptech s.r.o. starat převážně já, takže garantuji kvalitní podporu, rychlé jednání a spolehlivý software!
Kontaktovat mě můžete následujícími způsoby:
E-Mailem na adrese:
hromadka@adaptech.cz
nebo
t.hromadka@seznam.cz
Přes ICQ číslo:
158274417
nebo přes Skype nick:
energizer01
Tuto událost považuji za jeden z milníků na "československém" trhu se softwarem pro zrakově postižené a věřím, že budete se spoluprácí Adaptechu a Code Factory spokojeni i vy, naši zákazníci.

1 komentář:

Honza řekl(a)...

Velkou škodou je, že aktualizace stránek firmy Adaptech je rychlá jen když jde o produkty od Dolphinu. O této novince se tam nedočteme. Stejná situace je i v oblasti jejich dalších produktů jako je Window Eyes a zálohovací systém AOS Automatická obnova systému. Ví se již kdy bude možné mimo mobilu s mobile speakem upgradovat Mobile Speak či si zakoupit pouze M Speak? .